Wygrany Turniej Włoszakowicach

W Sobotę 25.01.14r. Trampkarze Polonii wybrali się do Włoszakowic na turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw okręgu OZPN Leszno. W turnieju wzięło udział pięć drużyn : Sokół Włoszakowice, Orla Jutrosin , Rawia Rawicz, Sparta Miejska Górka i Polonia 1912 Leszno.W turnieju grano systemem każdy z każdym po 12 min. Poloniści w pierwszym meczu grali z gospodarzami Sokołem Włoszakowice pokonują ich 3:1 po bramkach Wesołowskiego, Żelaźniaka i Rybarczyka, w drugim meczu Poloniści pewnie pokonali Orlę Jutrosin 3:0 po bramkach Sztula, Tonkiewicza i Rybarczyka, następnie nasza drużyna pokonała Rawię Rawicz 3:1 po dwóch bramkach Tonkiewicza i jednej Wesolowskiego, w ostatnim meczu przyszło nam się zmierzyć z Spartą Miejską Górką i w tym spotkaniu padł wynik remisowy 1:1 bramkę do naszej drużyny zdobył Goryniak.

Końcowa klasyfikacja turnieju:1.Polonia 1912 Leszno 2. Sparta Miejska Górka 3. Orla Jutrosin 4. Rawia Rawicz 5. Sokół Włoszakowice.

Naszą drużynę reprezentowali :Tobółka,Tonkiewicz,Wanicki,Nosow,Żeleźniak,Sztul,Wesolowski, Matuszewski,Rybarczyk i Goryniak